Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Dvacátý díl – Posváteční kila – záznam 8. 1. 2024

Zaznamenali jste po vánocích a silvestrovských oslavách nárůst nechtěných kilogramů?🤦‍♀️ V lednové Nalejvárně 8. ledna si povíme, jak se jich zase hezky zbavit a proč to jde rychleji🤩 Přihlaste se uvedeném odkazu a naučte se užívat si a umět pak váhu zase zkorigovat💁‍♀️💻👌
Stoupnutí na váhu po vánočních svátcích může být trošku těžší. Pokud jste si užívali plnými doušky, nějaké to kilo navíc vám tam vyskočí.
V první letošní Nalejvárně zjistíte, jak svou váhu zase zkrotit, proč se vrací na dosažená kila rychleji a že se nemusíte bát si oslavy užít naplno se vším všudy.
Přihlaste se na lednovou Nalejvárnu a v pondělí 8. 1. 2023 se ve 20 hodin připojte z pohodlí domova do naší webové kavárny.
 
Pro ostatní zájemce, kteří se nemůžete z jakéhokoliv důvodu zúčastnit, ale rádi byste, určitě o informace ze setkání nepřijdete, zde je možné si záznam zakoupit.
 
 
 

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Dvacátý čtvrtý díl – Hypothalamus

Hlad, chutě, uzobávání, obezita😳
Co mají tahle slova společného? Hypothalamus🤦‍♀️
Nedává vám to smysl? Přihlaste se na květnovou Nalejvárnu, která proběhne už příští pondělí a zjistěte, jakým způsobem hypothalamus pracuje a proč🤯 A co můžete dělat, aby tukové polštářky na těle nepřibývaly, ale naopak mizely👌

Přečíst celé
Nalejvárna

Dvacátý druhý díl – Teritorium – záznam 4. 3. 2024

Víte, že vnitřní nastavení teritoria a naše prožívání má vliv na zadržování vody v těle a úbytek váhy?😮
Jak fungují naše osobní zóny si můžete už teď poslechnout v novém podcastu🧏‍♀️🎧
Podrobněji celou problematiku probereme v březnové Nalejvárně😎💻

Přečíst celé