Jedenáctý díl – Předsevzetí

Dáváte si do nového roku předsevzetí?🤩 A je to jen taková vaše silvestrovská tradice, nebo si je opravdu berete k srdci a v průběhu roku na nich pracujete a plníte je?🤷‍♀️ Jak si je stanovit reálně a splnitelně, jak čelit hypothalamu a zatočit se svou nadváhou se dozvíte příští pondělí v první Nalejvárně nového roku🥳

Dáváte si do nového roku předsevzetí, že zhubnete? Jak jej naplnit a čelit hypothalamu a nástrahám, které chystá, abyste zvyšovali zásobu tuků v těle? Jak zatočit s nadváhou a hubnout jen základním jídlem a bez sportu?
To všechno a mnohem více zjistíte v první novoroční Nalejvárně s nutriční terapeutkou Lenkou Náměstkovou už v pondělí 2. ledna od 20 hodin.

Pro ostatní zájemce, kteří se nemůžete z jakéhokoliv důvodu zúčastnit, ale rádi byste, určitě o informace ze setkání nepřijdete, po skončení bude možné si jeho záznam za 500,- Kč zakoupit. Zde je odkaz:

Sdílejte tento příspěvek

Informace

Plesání v plném proudu

Není důvod při hubnutí nežít a nic si neužít! Pokud jdete na ples, tak je výhodné to udělat takto:

Na večeři použijte dle výšky 60-90g ledového salátu, přidejte 1 rajče, půl papriky (jedno jaká barva) a k tomu opečte přírodně 100g krůtího plátku. Bez toastu, bez chipsu, bez buráku. Tato 3 slova vystihují, že nemáte použít ani pečivo, ani pochutiny, ani oříšky ani k večeři, ani na tom plese.

Přečíst celé