Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Jediný a jedinečný

Jediný a jedinečný, právě takový je Systém asistovaného hubnutí®, to ostatně můžou potvrdit všichni, kdo si ho vyzkoušeli na vlastní kůži. Ještě ho neznáte a ptáte se, proč je tak unikátní?

Jediný a jedinečný, právě takový je Systém asistovaného hubnutí®.

V poslední době si konkurence přivlastňuje různé části našeho názvu v domnění, že si tím vylepší své skóre. Ovšem nevědí, že Systém asistovaného hubnutí® není náhodně vybraný název. Každé slovo v něm má své opodstatnění a vyjadřuje komplexnost našich služeb.

Systém označuje propracovaný soubor praktických opatření a psychologických tlaků, které vedou klienta k dennímu sestupu váhy o 100-300 g a poté také k dlouhodobému udržování nově získané váhy a zdravého těla.

Asistovaného znamená, že každý den individuálně komunikujeme s klientem o tom, jak probíhá a postupuje jeho návrat ke zdraví, a společně cíleně řešíme všechny nenadálé situace.

Hubnutí vyjadřuje největší díl práce, kterou odvádíme, zdaleka ne však jediný. Jsme diplomované nutriční terapeutky a pomáháme nejen s hubnutím, ale i s nabýváním váhy, návratem cholesterolu či glykemie do normálu a při všech potížích s gastrointestinálním traktem.

Systém asistovaného hubnutí® stojí pevně na 3 pilířích. Nesníženém energetickém rámci, neomezených surovinách a čase,  který využíváme ve prospěch těla.

Systém asistovaného hubnutí® je metoda stravování 21. století. Vkročili jsme do něj naprosto neuvěřitelným způsobem a to, co umíme klientům poskytnout, neumí žádný ze starých redukčních režimů založených na sníženém energetickém příjmu. Není to vychloubání, pouze konstatování faktu, který pochopíte ve chvíli, kdy sami na sobě Systém vyzkoušíte.

Udržuji po redukci hmotnosti tu stejnou váhu již 18 let a zdravé tělo jen proto, že metodu Systému asistovaného hubnutí® používám.

Je jen na vás, zda překročíte 20. století ve své hlavě a posunete se dál.

Přeji vám zdraví a kila dolů!

L. N.

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Šestnáctý díl – Prázdniny – 4.9.2023

Zanechalo prázdninové užívání nějaké následky, nebo jste létem propluli na vlnách Systému úplně bez problémů?🙆‍♀️☀️
Vše si povíme v zářijové Nalejvárně už příští pondělí😍

Přečíst celé
Informace

CAMP Systém 2023 Loučeň

Camp Systém 2023 je pohodové setkání všech lidí, kteří se chtějí dozvědět více o metodě Systém asistovaného hubnutí®. Tato metoda vrací vychýlený zdravotní stav do normálu jen obyčejným běžným jídlem a bez nutnosti sportovat.

Přečíst celé
Informace

Jediný a jedinečný

Jediný a jedinečný, právě takový je Systém asistovaného hubnutí®, to ostatně můžou potvrdit všichni, kdo si ho vyzkoušeli na vlastní kůži.
Ještě ho neznáte a ptáte se, proč je tak unikátní?

Přečíst celé
Informace

CAMP Systém

Chcete si užít pohodový víkend v přírodě se Systémem asistovaného hubnutí, odpočinout si a naučit se, jak hubnout jen obyčejným jídlem a bez sportu a svou hmotnost si dlouhodobě udržovat?
Vydejte se s námi už 22. 7. 2023 na CAMP Systém!

Přečíst celé