Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Jediný a jedinečný

Jediný a jedinečný, právě takový je Systém asistovaného hubnutí®, to ostatně můžou potvrdit všichni, kdo si ho vyzkoušeli na vlastní kůži. Ještě ho neznáte a ptáte se, proč je tak unikátní?

Jediný a jedinečný, právě takový je Systém asistovaného hubnutí®.

V poslední době si konkurence přivlastňuje různé části našeho názvu v domnění, že si tím vylepší své skóre. Ovšem nevědí, že Systém asistovaného hubnutí® není náhodně vybraný název. Každé slovo v něm má své opodstatnění a vyjadřuje komplexnost našich služeb.

Systém označuje propracovaný soubor praktických opatření a psychologických tlaků, které vedou klienta k dennímu sestupu váhy o 100-300 g a poté také k dlouhodobému udržování nově získané váhy a zdravého těla.

Asistovaného znamená, že každý den individuálně komunikujeme s klientem o tom, jak probíhá a postupuje jeho návrat ke zdraví, a společně cíleně řešíme všechny nenadálé situace.

Hubnutí vyjadřuje největší díl práce, kterou odvádíme, zdaleka ne však jediný. Jsme diplomované nutriční terapeutky a pomáháme nejen s hubnutím, ale i s nabýváním váhy, návratem cholesterolu či glykemie do normálu a při všech potížích s gastrointestinálním traktem.

Systém asistovaného hubnutí® stojí pevně na 3 pilířích. Nesníženém energetickém rámci, neomezených surovinách a čase,  který využíváme ve prospěch těla.

Systém asistovaného hubnutí® je metoda stravování 21. století. Vkročili jsme do něj naprosto neuvěřitelným způsobem a to, co umíme klientům poskytnout, neumí žádný ze starých redukčních režimů založených na sníženém energetickém příjmu. Není to vychloubání, pouze konstatování faktu, který pochopíte ve chvíli, kdy sami na sobě Systém vyzkoušíte.

Udržuji po redukci hmotnosti tu stejnou váhu již 18 let a zdravé tělo jen proto, že metodu Systému asistovaného hubnutí® používám.

Je jen na vás, zda překročíte 20. století ve své hlavě a posunete se dál.

Přeji vám zdraví a kila dolů!

L. N.

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Dvacátý druhý díl – Teritorium – záznam 4. 3. 2024

Víte, že vnitřní nastavení teritoria a naše prožívání má vliv na zadržování vody v těle a úbytek váhy?😮
Jak fungují naše osobní zóny si můžete už teď poslechnout v novém podcastu🧏‍♀️🎧
Podrobněji celou problematiku probereme v březnové Nalejvárně😎💻

Přečíst celé
Nalejvárna

Dvacátý díl – Posváteční kila – záznam 8. 1. 2024

Zaznamenali jste po vánocích a silvestrovských oslavách nárůst nechtěných kilogramů?🤦‍♀️
V lednové Nalejvárně 8. ledna si povíme, jak se jich zase hezky zbavit a proč to jde rychleji🤩
Přihlaste se uvedeném odkazu a naučte se užívat si a umět pak váhu zase zkorigovat💁‍♀️💻👌

Přečíst celé