Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Plesání v plném proudu

Není důvod při hubnutí nežít a nic si neužít! Pokud jdete na ples, tak je výhodné to udělat takto: Na večeři použijte dle výšky 60-90g ledového salátu, přidejte 1 rajče, půl papriky (jedno jaká barva) a k tomu opečte přírodně 100g krůtího plátku. Bez toastu, bez chipsu, bez buráku. Tato 3 slova vystihují, že nemáte použít ani pečivo, ani pochutiny, ani oříšky ani k večeři, ani na tom plese.

Zůstaňte u bílého suchého vína, kdy na doušek vína vypijete 3 doušky vody. Tvrdému alkoholu se vyhněte, ten nevykorigujete.

Pokud budete plesat do třetí či čtvrté hodiny ranní, tak ve 23 – 23:30 hod snězte 25g sušeného masa. Pak už nic nejezte a po návratu domů vypijte diuretický čaj a druhý den 3x! Je to mnoho pohybu, musíte to korigovat.

Pokud spíte déle, naskočte do jídla, do kterého se probudíte. Nic se nedohání a nic se neposunuje. ZR dejte až v pondělí od rána, protože je důležité ho sníst od rána tak, jak je psaný.

Ten vykoriguje, co se díky plesu navýší a zase si pokračujete v redukci hmotnostiJ.

Přeji krásné zážitky a žádné nárůsty 🙂

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Šestnáctý díl – Prázdniny – 4.9.2023

Zanechalo prázdninové užívání nějaké následky, nebo jste létem propluli na vlnách Systému úplně bez problémů?🙆‍♀️☀️
Vše si povíme v zářijové Nalejvárně už příští pondělí😍

Přečíst celé
Informace

CAMP Systém 2023 Loučeň

Camp Systém 2023 je pohodové setkání všech lidí, kteří se chtějí dozvědět více o metodě Systém asistovaného hubnutí®. Tato metoda vrací vychýlený zdravotní stav do normálu jen obyčejným běžným jídlem a bez nutnosti sportovat.

Přečíst celé
Informace

Jediný a jedinečný

Jediný a jedinečný, právě takový je Systém asistovaného hubnutí®, to ostatně můžou potvrdit všichni, kdo si ho vyzkoušeli na vlastní kůži.
Ještě ho neznáte a ptáte se, proč je tak unikátní?

Přečíst celé
Informace

CAMP Systém

Chcete si užít pohodový víkend v přírodě se Systémem asistovaného hubnutí, odpočinout si a naučit se, jak hubnout jen obyčejným jídlem a bez sportu a svou hmotnost si dlouhodobě udržovat?
Vydejte se s námi už 22. 7. 2023 na CAMP Systém!

Přečíst celé