Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Zimní radovánky

Zima ještě zdaleka neřekla své poslední slovo, naopak si ji až teprve nyní můžeme pořádně užívat v její plné kráse, vytáhnout lyže, běžky, sáňky či pekáče, stavět sněhuláky a účastnit se koulovaček. Než vyrazíte skotačit ve sněhu, vybavte se na cestu troškou informací, abyste si užili hory a zároveň dál snižovali a udržovali.

Moji milí,
nastal čas zimních radovánek a tak častěji vyrážíte na hory. Nelekejte se ani tohoto nového režimu, ale buďte vybaveni ovocnými kapsičkami, jogurtovými kapsičkami a sušeným masem.

Se snídaní není žádný problém, ať jste na chalupě a nebo v hotelu, snídejte vše, co je k mání.
Dobře nasnídaní zvládnete svah jakoby nic.
Mějte s sebou ovocné kapsičky, abyste nezanedbali dopolední svačinu, protože ze sjezdovky se na ubytování ve většině případů nevracíte.

Oběd dejte klidně v boudě na svahu, ať to bude párek v rohlíku a nebo teplá bramboračka s pečivem, všechno je správně. Mějte s sebou jogurtovou kapsičku, abyste pokryli dobu do odpolední svačiny.
Ani s odpolední svačinou není problém, protože na tu 16. hodinu už jste většinou zpět na ubytování.

Problém nastává s večeří v chvíli, kdy si nevaříte sami. Pokud jste v ubytování s polopenzí, tak musíte počítat s tím, že o Systému asistovaného hubnutí® možná v dobrém případě jen slyšeli, ale neumí  podle něj vařit, takže musíte „kličkovat“. Maso, byť nepovolené, to snězte, z přílohy jen malý kousek a doložte svou zeleninou, pokud by tam nebyl salátový bar.

Nezapomeňte vzít s sebou diureticky působící čaje, abyste eliminovali vodu, kterou si pohybem vyrobíte. Když použijete sáčkový šípkový a nebo kopřivový, stačí jej přelít horkou vodou z automatu a máte vše zařízené, i kdybyste neměli k použití konvici na vodu.
Sušené maso mějte pořád při sobě, zachrání jakoukoli situaci. Když ho budete mít u sebe, vše bude v pořádku.

Buďte na sebe opatrní a přeji zdraví a kila dolů!

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Patnáctý díl – Základy

V dnešní prvomájové Nálejvárně se podíváme na základy Systému asistovaného hubnutí, povíme si, proč se v něm tělu přirozeně daří a jak je možné, že skvěle funguje i po letech🤯
Fungování SAH a vaše dotazy probereme už dnes večer ve 20 hodin🙋‍♀️
Zatočte se svými kily a užívejte si život naplno🥰

Přečíst celé
Nalejvárna

Čtrnáctý díl – Trávení

Být ve správný čas na správném místě je v životě velmi důležité a platí to stejně i pro jídlo🤯
Při nesprávném načasování surovin dochází nejen k navyšování váhy, ale také může způsobovat i zdravotní problémy jako pálení žáhy, špatnou glykemii, bolest žlučníku, zácpu a další🤦‍♀️
Udělejte si dnes večer čas na Nalejvárnu Lenky Náměstkové, dejte si se Systémem trávení do kupy a pomozte si k navrácení svého zdraví🥰👌👩‍⚕️

Přečíst celé
Edukace

Webinář pro učitele Výchovy ke zdraví

Dne 29.3.2023 od 8:30 pořádáme online webinář zdarma pro učitele Výchovy ke zdraví o tom, které staré informace vedou nejen děti do nadváhy. Přihlášení zde: https://admin.webmeeting.cz/enrol/enrol/13154?code=576a70f3

Přečíst celé