Devátý díl – Jak se chovat na rautech a firemních večírcích

Jak zvládnout rauty a firemní večírky plné všemožných lákavých dobrot, užít si je a nenabrat zbytečná kila navíc?🤷‍♀️ Přihlaste se na pondělní listopadovou Nalejvárnu nutriční terapeutky Lenky Náměstkové a zjistíte, jak na to😍

S blížícím se koncem roku přichází i pozvánky na rauty a firemní večírky, které si samozřejmě chceme všichni v pohodě užít, pobavit se a vychutnat si dobré jídlo.
Jak takové akce zvládnout, abyste nenabrali zbytečná kila?
O tom bude společné online setkání v pondělí 7. 11. od 20 hodin.
 
Počet míst je omezený, zajistěte si to své zdarma co nejdříve na následujícím odkazu:
https://admin.webmeeting.cz/enrol/enrol/12354?code=468f646f
 
Pro ostatní zájemce, kteří se nemůžete z jakéhokoliv důvodu zúčastnit, ale rádi byste, určitě o informace ze setkání nepřijdete, po skončení bude možné si jeho záznam za 100,- Kč zakoupit.

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Desátý díl – Vánoce

Vánoce jsou báječné a není třeba se jich obávat🥰
Jak má vypadat Štědrý den a následující svátky, jak vše zvládnout v klidu a pohodě, vánoce si užít a nepřibrat, zjistíte už v pondělí 5. prosince v předvánoční Nalejvárně nutriční terapeutky Lenky Náměstkové🎄👩‍⚕️

Přečíst celé
Informace

Říjnová online edukace

Listopad je za rohem a s ním i změny cen. Využijte ještě do konce října možnost speciální akce online edukace, která je za nižší cenu a navíc vám její záznam zůstane napořád, takže se k němu můžete libovolně opakovaně vracet a připomenout si získané informace, kdykoliv budete potřebovat. Absolvováním edukace získáte i zařazení do Systému.

Přečíst celé