Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Dvanáctý díl – Udržování

Jak na zdravé hubnutí jen obyčejným jídlem a bez sportu už víte a jak probíhá proces udržování se dozvíte už v pondělí v únorové Nalejvárně😎🧖‍♀️

Daří se Vám plnit svá novoroční předsevzetí? Jak už to tak v začátcích bývá, ne všechno vždycky jde tak, jak si představujeme, důležité je vědět, proč tomu tak je, abychom mohli vždy adekvátně reagovat. Jak si udržovat shozená kila a nadále si užívat všechny radosti spojené s jídlem zjistíte v únorové Nalejvárně s nutriční terapeutkou Lenkou Náměstkovou už v pondělí 6. února od 20 hodin.
https://admin.webmeeting.cz/enrol/enrol/12934?code=a0a662e7

Pro ostatní zájemce, kteří se nemůžete z jakéhokoliv důvodu zúčastnit, ale rádi byste, určitě o informace ze setkání nepřijdete, po skončení bude možné si jeho záznam za 500,- Kč zakoupit. Zde je odkaz:
 

Sdílejte tento příspěvek

Edukace

Webinář pro učitele Výchovy ke zdraví

Dne 29.3.2023 od 8:30 pořádáme online webinář zdarma pro učitele Výchovy ke zdraví o tom, které staré informace vedou nejen děti do nadváhy. Přihlášení zde: https://admin.webmeeting.cz/enrol/enrol/13154?code=576a70f3

Přečíst celé
Dámy ze SAH na klinice
Informace

Webinář Systému asistovaného hubnutí®

Žádný nutriční terapeut ani lékař by už nikdy neměl říkat „Nežer a cvič“.

Poznejte 6 oblastí, kde vlivem poznatků z biochemie, došlo ke změně vnímání toho, jak s tělem máme pracovat.

Přečíst celé
Informace

Ordinace roku

Již po osmé máte možnost nominovat a hodnotit moderní zdravotnická zařízení a osobnosti v největší české zdravotnické soutěži Ordinace roku. V loňském roce byla nominována i jedna z ordinací Systému asistovaného hubnutí a nutriční terapeutka Kateřina Marksová.

Přečíst celé