Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Jedna proti milionu?

Ne, jen první z milionů! Lidé se často diví tomu, jak je možné navrátit vychýlený zdravotní stav do normálu jen základním jídlem a bez sportu, a proč o tom nikdy dříve neslyšeli. Kdyby to bylo tak snadné, přece by se nemuselo tolik lidí trápit drastickými dietami a hodinami cvičení. Přece se ty miliony lékařů nemohou mýlit?

Bohužel mohou, spousta lékařů stále razí teorii, že stačí nejíst a cvičit, aby šla váha dolů. Funguje to, samozřejmě, ale pouze na omezenou dobu. Pokud ve svém úsilí a dietě povolíte, shozená kila Vám opět naskáčou zpátky a často ještě s přídavkem. Ale po čase už to častokrát nikdo dál neřeší, důležitá je prvotní fáze, kdy jdou kila dolů a vše tedy funguje, jak má. 

Jedná se o proces hubnutí, který vznikl v minulém století a nikdo jej doteď nezrevidoval. Lékaři stále fungují v zajetých kolejích a řídí se poznatky, které už nejsou platné. V jednadvacátém století žijeme diametrálně jinak než naši předci a tomu musí odpovídat také naše stravování.

Tady vážně neplatí teze, že opakovaná lež se stává pravdou, fyzická podstata těla nám jasně říká, že je všechno jinak. Tuhle jinakost už popsaly miliony vědců po celém světě, ovšem nové informace se velmi těžko propracovávají do praxe, jedním z důvodů je bezesporu obrovský byznys prodavačů pilulek, koktejlů a dalších zázračných preparátů na hubnutí, kterým se nehodí, aby potencionální zákazníci věděli, že existují mnohem jednodušší, levnější a přirozenější možnosti, jak zhubnout a váhu si v pohodě udržet.

Jsem jedna proti milionu, kteří nechápou, ale také první z milionů, jež chápou změněné zákonitosti těla a začínají s tím pracovat naprosto jinak, než tomu bylo doposud.

Nemusíme omezovat suroviny! Naopak! Je naprosto nežádoucí pro fungování těla omezovat zdroje. Vyvinuli jsme se ve všežravce, což má nesporné výhody a pouze jednu nevýhodu, tedy že musíme jíst všechno. Jakékoli vyčleňování surovin z jídelníčku vede jen k poškozování těla a nebo jeho postupnému chátrání.

Nemusíme cvičit, abychom hubli. Stačí jen zapřáhnout potraviny do procesu tak, aby pracovaly pro nás a ne proti nám. Některé tak pracují zcela běžně už teď, aniž byste si toho byli vědomi. Věřte, že stačí malé změny v zažitém mechanismu, který si všichni neseme ze své rodiny a považujeme jej za normální, abyste žili zdravě a spokojeně.

Za vše vděčíme novým zobrazovacím metodám, které nám ukazují, jak je mozek postaven a že vlastně stravu neřídí, ale je pečlivě řízen. Tyhle informace se samozřejmě nesetkávají s kladným ohlasem, protože vybočit ze zajetých kolejí může být náročné, ale ať už jsou přijímány jakkoliv, na jejich podstatě se nic nemění a čím dříve to pochopíte, tím dříve se vypořádáte se svoji nadváhou.

Svou váhu udržuji již přes 17 let! Jen obyčejným jídlem a bez sportu. Pravdivost a úspěšnost informací ověřily již tisíce spokojených klientů.

Není čas začít nad tím přemýšlet?

Lenka Náměstková, DiS.

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Patnáctý díl – Základy

V dnešní prvomájové Nálejvárně se podíváme na základy Systému asistovaného hubnutí, povíme si, proč se v něm tělu přirozeně daří a jak je možné, že skvěle funguje i po letech🤯
Fungování SAH a vaše dotazy probereme už dnes večer ve 20 hodin🙋‍♀️
Zatočte se svými kily a užívejte si život naplno🥰

Přečíst celé
Nalejvárna

Čtrnáctý díl – Trávení

Být ve správný čas na správném místě je v životě velmi důležité a platí to stejně i pro jídlo🤯
Při nesprávném načasování surovin dochází nejen k navyšování váhy, ale také může způsobovat i zdravotní problémy jako pálení žáhy, špatnou glykemii, bolest žlučníku, zácpu a další🤦‍♀️
Udělejte si dnes večer čas na Nalejvárnu Lenky Náměstkové, dejte si se Systémem trávení do kupy a pomozte si k navrácení svého zdraví🥰👌👩‍⚕️

Přečíst celé
Edukace

Webinář pro učitele Výchovy ke zdraví

Dne 29.3.2023 od 8:30 pořádáme online webinář zdarma pro učitele Výchovy ke zdraví o tom, které staré informace vedou nejen děti do nadváhy. Přihlášení zde: https://admin.webmeeting.cz/enrol/enrol/13154?code=576a70f3

Přečíst celé