Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

CAMP Systém

Chcete si užít pohodový víkend v přírodě se Systémem asistovaného hubnutí, odpočinout si a naučit se, jak hubnout jen obyčejným jídlem a bez sportu a svou hmotnost si dlouhodobě udržovat? Vydejte se s námi už 22. 7. 2023 na CAMP Systém!

Ahojky moji milí,
už se to chystá! 🙂 Co? CAMP Systém!

Naprosto pohodový víkend plný povídání o Systému asistovaného hubnutí®!
Všichni, kdo máte smysl pro romantiku, už máte dost současného tlaku, chcete si maličko od všeho odpočinout a zajímá vás, jak v této hektické době zhubnout a udržet hmotnost jen pomocí běžného jídla, aniž byste museli cvičit, tak si zarezervujte místo na našem CAMP víkendu 🙂

Co vás čeká?

Začínáme na poledne a čím? No přece pečením buřtíků, když jsme na táboře 🙂 Užijeme si tuto zakazovanou surovinu a vysvětlíme si, proč i v hubnutí není důvod takové suroviny nezařazovat.
Pak budou následovat přednášky o trávení, o surovinách, o stresu, o sportu, o životních režimech, abyste si mohli začít opravovat svá těla.
Po přednáškách si připravíme večeři, můžete se těšit na grilované masíčko a saláty a vyjdeme si na procházku na krásná místa u nás na Loučeni.
Táborákem ukončíme první den a půjdeme spinkat do stanů, které si ale musíte přivézt 🙂 Rovněž také spacák a karimatku, ale jinak budete mít vše zajištěno.

V ceně 890,- Kč máte obsaženou plnou penzi (oběd, svačinu, večeři a následující den snídani a přesnídávku), parkovné, osobní konzultace i přednášky.

Neděli využijeme na osobní konzultace a potom se rozjedeme zase do běžného života 🙂

Tak pokud si troufáte vyjít na chvilku ze svého komfortu budeme se na Vás těšit 22.7.2023 na Loučeni vedle Kulturního domu, příjezd během dopoledne od 10 hodin do 11:50 hod.

Počet účastníků je omezen místem, tak prosím o rychlé reakce při objednávání 🙂

Objednávejte, prosím, přes e-mail:
namestkova@systemah.cz

Těším se na Vás!

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Šestnáctý díl – Prázdniny – 4.9.2023

Zanechalo prázdninové užívání nějaké následky, nebo jste létem propluli na vlnách Systému úplně bez problémů?🙆‍♀️☀️
Vše si povíme v zářijové Nalejvárně už příští pondělí😍

Přečíst celé
Informace

CAMP Systém 2023 Loučeň

Camp Systém 2023 je pohodové setkání všech lidí, kteří se chtějí dozvědět více o metodě Systém asistovaného hubnutí®. Tato metoda vrací vychýlený zdravotní stav do normálu jen obyčejným běžným jídlem a bez nutnosti sportovat.

Přečíst celé
Informace

Jediný a jedinečný

Jediný a jedinečný, právě takový je Systém asistovaného hubnutí®, to ostatně můžou potvrdit všichni, kdo si ho vyzkoušeli na vlastní kůži.
Ještě ho neznáte a ptáte se, proč je tak unikátní?

Přečíst celé
Informace

CAMP Systém

Chcete si užít pohodový víkend v přírodě se Systémem asistovaného hubnutí, odpočinout si a naučit se, jak hubnout jen obyčejným jídlem a bez sportu a svou hmotnost si dlouhodobě udržovat?
Vydejte se s námi už 22. 7. 2023 na CAMP Systém!

Přečíst celé