Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Ordinace roku

Již po osmé máte možnost nominovat a hodnotit moderní zdravotnická zařízení a osobnosti v největší české zdravotnické soutěži Ordinace roku. V loňském roce byla nominována i jedna z ordinací Systému asistovaného hubnutí a nutriční terapeutka Kateřina Marksová.

Soutěž Ordinace roku má za cíl najít a ocenit moderní, informačně přátelské a skvěle fungující ordinace, které svým klientům poskytují nejen odborné služby, ale i určitý komfort odpovídající dvacátému prvnímu století, a zároveň pozitivně motivovat ostatní a nastavit trend, který povede ke zlepšení informačního standardu a servisu pro pacienty a klienty jednotlivých ordinací.
Soutěž probíhá ve třech kategoriích a každá ordinace soutěží ve všech zároveň. Jedná se o soutěžní kategorie Ordinace roku v České republice, Ordinace roku v kraji a Ordinace roku dle výkonu a specializace.

Zajímá Vás, co čeká na vítěze? Online moderní systém pro ordinace VIZIT, který ještě více zjednoduší a zefektivní potřebnou administrativu a umožní věnovat ještě více času pacientům.
Na Vašem názoru a spokojenosti nám záleží a vždy jsme rádi za zpětnou vazbu, i proto nás nominace na Ordinaci roku velmi potěšila.

Pokud máte s Katkou osobní zkušenost a chcete ji podpořit, můžete jí dát svůj hlas a vyjádřit svou spokojenost s jejím přístupem a prací. Samozřejmě můžete při hlasování využít i prostor pro sdílení své zkušenosti a napsat vzkaz, svůj konkrétní příběh či poděkování.

A jak hlasovat? Jednoduše kliknete na níže uvedený odkaz, který Vás přesměruje přímo na hlasování pro Katku, odpovíte na tři uvedené otázky a svůj hlas odešlete. A to je vše, takhle jednoduché to je. Hlasovat můžete až do 4. května a maximálně pětkrát.
https://hlasovani.ordinaceroku.cz/subject/vote/marksova-katerina-dis-jihoslovanska-467

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na další setkávání a zhubnuté kilogramy 🙂

Sdílejte tento příspěvek

Informace

Pečení cukroví

Chystáte se o prvním adventním víkendu péct cukroví?🎄 Nezapomeňte si při něm nasadit roušku, abyste si kromě těsta nezadělali i na stagnující váhu😷

Přečíst celé
Nalejvárna

Devatenáctý díl – Vánoční svátky

Jak zvládnout vánoční hodování bez omezování a bez nových tukových polštářků?🙆‍♀️
O pečení cukroví, sváteční tabuli a novoročních oslavách více už příští pondělí v prosincové Nalejvárně🤩🎄🥂

Přečíst celé
Nalejvárna

Osmnáctý díl – Sport a stres – záznam 6. 11. 2023

V listopadové Nalejvárně bude řeč o dvou věcech, které jsou v menší či větší míře součástí života každého z nás – sport a stres🤷‍♀️
Jaký mají vliv na procesy v našem těle? Proč někdo hubne a druhý přibírá?🤯
Připojte se příští týden v pondělí z pohodlí domova a zjistěte víc💻

Přečíst celé