Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Ordinace roku

Již po osmé máte možnost nominovat a hodnotit moderní zdravotnická zařízení a osobnosti v největší české zdravotnické soutěži Ordinace roku. V loňském roce byla nominována i jedna z ordinací Systému asistovaného hubnutí a nutriční terapeutka Kateřina Marksová.

Soutěž Ordinace roku má za cíl najít a ocenit moderní, informačně přátelské a skvěle fungující ordinace, které svým klientům poskytují nejen odborné služby, ale i určitý komfort odpovídající dvacátému prvnímu století, a zároveň pozitivně motivovat ostatní a nastavit trend, který povede ke zlepšení informačního standardu a servisu pro pacienty a klienty jednotlivých ordinací.
Soutěž probíhá ve třech kategoriích a každá ordinace soutěží ve všech zároveň. Jedná se o soutěžní kategorie Ordinace roku v České republice, Ordinace roku v kraji a Ordinace roku dle výkonu a specializace.

Zajímá Vás, co čeká na vítěze? Online moderní systém pro ordinace VIZIT, který ještě více zjednoduší a zefektivní potřebnou administrativu a umožní věnovat ještě více času pacientům.
Na Vašem názoru a spokojenosti nám záleží a vždy jsme rádi za zpětnou vazbu, i proto nás nominace na Ordinaci roku velmi potěšila.

Pokud máte s Katkou osobní zkušenost a chcete ji podpořit, můžete jí dát svůj hlas a vyjádřit svou spokojenost s jejím přístupem a prací. Samozřejmě můžete při hlasování využít i prostor pro sdílení své zkušenosti a napsat vzkaz, svůj konkrétní příběh či poděkování.

A jak hlasovat? Jednoduše kliknete na níže uvedený odkaz, který Vás přesměruje přímo na hlasování pro Katku, odpovíte na tři uvedené otázky a svůj hlas odešlete. A to je vše, takhle jednoduché to je. Hlasovat můžete až do 4. května a maximálně pětkrát.
https://hlasovani.ordinaceroku.cz/subject/vote/marksova-katerina-dis-jihoslovanska-467

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na další setkávání a zhubnuté kilogramy 🙂

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Dvacátý čtvrtý díl – Hypothalamus

Hlad, chutě, uzobávání, obezita😳
Co mají tahle slova společného? Hypothalamus🤦‍♀️
Nedává vám to smysl? Přihlaste se na květnovou Nalejvárnu, která proběhne už příští pondělí a zjistěte, jakým způsobem hypothalamus pracuje a proč🤯 A co můžete dělat, aby tukové polštářky na těle nepřibývaly, ale naopak mizely👌

Přečíst celé
Nalejvárna

Dvacátý druhý díl – Teritorium – záznam 4. 3. 2024

Víte, že vnitřní nastavení teritoria a naše prožívání má vliv na zadržování vody v těle a úbytek váhy?😮
Jak fungují naše osobní zóny si můžete už teď poslechnout v novém podcastu🧏‍♀️🎧
Podrobněji celou problematiku probereme v březnové Nalejvárně😎💻

Přečíst celé