Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Ordinace roku

Již po osmé máte možnost nominovat a hodnotit moderní zdravotnická zařízení a osobnosti v největší české zdravotnické soutěži Ordinace roku. V loňském roce byla nominována i jedna z ordinací Systému asistovaného hubnutí a nutriční terapeutka Kateřina Marksová.

Soutěž Ordinace roku má za cíl najít a ocenit moderní, informačně přátelské a skvěle fungující ordinace, které svým klientům poskytují nejen odborné služby, ale i určitý komfort odpovídající dvacátému prvnímu století, a zároveň pozitivně motivovat ostatní a nastavit trend, který povede ke zlepšení informačního standardu a servisu pro pacienty a klienty jednotlivých ordinací.
Soutěž probíhá ve třech kategoriích a každá ordinace soutěží ve všech zároveň. Jedná se o soutěžní kategorie Ordinace roku v České republice, Ordinace roku v kraji a Ordinace roku dle výkonu a specializace.

Zajímá Vás, co čeká na vítěze? Online moderní systém pro ordinace VIZIT, který ještě více zjednoduší a zefektivní potřebnou administrativu a umožní věnovat ještě více času pacientům.
Na Vašem názoru a spokojenosti nám záleží a vždy jsme rádi za zpětnou vazbu, i proto nás nominace na Ordinaci roku velmi potěšila.

Pokud máte s Katkou osobní zkušenost a chcete ji podpořit, můžete jí dát svůj hlas a vyjádřit svou spokojenost s jejím přístupem a prací. Samozřejmě můžete při hlasování využít i prostor pro sdílení své zkušenosti a napsat vzkaz, svůj konkrétní příběh či poděkování.

A jak hlasovat? Jednoduše kliknete na níže uvedený odkaz, který Vás přesměruje přímo na hlasování pro Katku, odpovíte na tři uvedené otázky a svůj hlas odešlete. A to je vše, takhle jednoduché to je. Hlasovat můžete až do 4. května a maximálně pětkrát.
https://hlasovani.ordinaceroku.cz/subject/vote/marksova-katerina-dis-jihoslovanska-467

Děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na další setkávání a zhubnuté kilogramy 🙂

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Patnáctý díl – Základy

V dnešní prvomájové Nálejvárně se podíváme na základy Systému asistovaného hubnutí, povíme si, proč se v něm tělu přirozeně daří a jak je možné, že skvěle funguje i po letech🤯
Fungování SAH a vaše dotazy probereme už dnes večer ve 20 hodin🙋‍♀️
Zatočte se svými kily a užívejte si život naplno🥰

Přečíst celé
Nalejvárna

Čtrnáctý díl – Trávení

Být ve správný čas na správném místě je v životě velmi důležité a platí to stejně i pro jídlo🤯
Při nesprávném načasování surovin dochází nejen k navyšování váhy, ale také může způsobovat i zdravotní problémy jako pálení žáhy, špatnou glykemii, bolest žlučníku, zácpu a další🤦‍♀️
Udělejte si dnes večer čas na Nalejvárnu Lenky Náměstkové, dejte si se Systémem trávení do kupy a pomozte si k navrácení svého zdraví🥰👌👩‍⚕️

Přečíst celé
Edukace

Webinář pro učitele Výchovy ke zdraví

Dne 29.3.2023 od 8:30 pořádáme online webinář zdarma pro učitele Výchovy ke zdraví o tom, které staré informace vedou nejen děti do nadváhy. Přihlášení zde: https://admin.webmeeting.cz/enrol/enrol/13154?code=576a70f3

Přečíst celé