První díl – Novoroční předsevzetí ANO či NE?

Jak jste zvládli vánoční svátky a Nový rok? Užili jste si to se vším jídlem, které k tomu patří? A máte nějaká předsevzetí? Společně se pobavíme o tom jak se k nim postavit a jak by Vám mohly pomoci!

Společné setkání proběhne 3. 1. 2022 formou online webináře, můžete se tedy připojit z pohodlí Vašeho domova.

Pro ty z Vás, kteří se předem přihlásí, je setkání zdarma, počet míst je však omezený, je tedy třeba, abyste si to své co nejdříve zarezervovali na tomto odkazu:

https://admin.webmeeting.cz/enrol/enrol/10212?code=4e14ac10

Netrapte se, pokud se na setkání z jakéhokoliv důvodu nedostanete, bude možné si jej za 100,- Kč pustit následně i ze záznamu na tomto odkazu:

https://admin.webmeeting.cz/enrol/enrol-record/10212?code=156fa6d3

Zde je ukázka z prvního dílu:

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Desátý díl – Vánoce

Vánoce jsou báječné a není třeba se jich obávat🥰
Jak má vypadat Štědrý den a následující svátky, jak vše zvládnout v klidu a pohodě, vánoce si užít a nepřibrat, zjistíte už v pondělí 5. prosince v předvánoční Nalejvárně nutriční terapeutky Lenky Náměstkové🎄👩‍⚕️

Přečíst celé
Informace

Říjnová online edukace

Listopad je za rohem a s ním i změny cen. Využijte ještě do konce října možnost speciální akce online edukace, která je za nižší cenu a navíc vám její záznam zůstane napořád, takže se k němu můžete libovolně opakovaně vracet a připomenout si získané informace, kdykoliv budete potřebovat. Absolvováním edukace získáte i zařazení do Systému.

Přečíst celé