Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Kdo řídí naše stravování aneb století mozku

Každé století bylo něčím význačné, 19. století bylo stoletím páry, 20. století bylo stoletím počítačů a 21. století je století mozku.

Technologie nám neustále přináší nové zobrací metody, díky kterým máme možnost lépe pochopit náš mozek a jeho fungování. Víme, že hypothalamus je řídícím centrem organismu, a ukázalo se, že stejně tak řídí i celé naše stravování. Prvotním záměrem je do těla dostat co největší množství tuku, protože přenosem miliony let vývojem potvrzených zkušeností  hypothalamus ví, že tělo se zásobou tuku, nezemře. Dokonce si dokáže vynutit, abyste do těla dostali takovou stravu, která je podle něj nejvýhodnější pro vytvoření tukových zásob.

Jakmile hypothalamus vidí surovinu, která je vhodná pro navýšení tuku v těle, spustí vylití několika hormonů, které Vás donutí, abyste tu danou surovinu snědli, a Vy to uděláte. A pokud takhle opakovaně přijímáte nevhodné suroviny v nevhodném čase, postupně se Vám den za dnem váha navyšuje. Pokud jste si až doteď mysleli, že si stravování řídíte zcela sami a je to jen a pouze na Vaší vůli a vnitřním nastavení, nyní už víte, že to tak není. V Systému asistovaného hubnutí Vám vysvětlíme, co se ve Vašem těle děje, jak funguje a proč právě tímto způsobem a naučíme Vás, co máte dělat, aby jídlo, které sníte pracovalo ve Váš prospěch, a aby hypothalamus kontraproduktivně nepožadoval suroviny sloužící k ukládání tuku. Obraťte se na jednu z našich nutričních terapeutek, jež Vám pomůže pomocí individuálně sestaveného jídelníčku a nastavenými kontrolními časy nejen zhubnout, ale také si pravidelnými kontrolami novou váhu udržet.

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Šestnáctý díl – Prázdniny – 4.9.2023

Zanechalo prázdninové užívání nějaké následky, nebo jste létem propluli na vlnách Systému úplně bez problémů?🙆‍♀️☀️
Vše si povíme v zářijové Nalejvárně už příští pondělí😍

Přečíst celé
Informace

CAMP Systém 2023 Loučeň

Camp Systém 2023 je pohodové setkání všech lidí, kteří se chtějí dozvědět více o metodě Systém asistovaného hubnutí®. Tato metoda vrací vychýlený zdravotní stav do normálu jen obyčejným běžným jídlem a bez nutnosti sportovat.

Přečíst celé
Informace

Jediný a jedinečný

Jediný a jedinečný, právě takový je Systém asistovaného hubnutí®, to ostatně můžou potvrdit všichni, kdo si ho vyzkoušeli na vlastní kůži.
Ještě ho neznáte a ptáte se, proč je tak unikátní?

Přečíst celé
Informace

CAMP Systém

Chcete si užít pohodový víkend v přírodě se Systémem asistovaného hubnutí, odpočinout si a naučit se, jak hubnout jen obyčejným jídlem a bez sportu a svou hmotnost si dlouhodobě udržovat?
Vydejte se s námi už 22. 7. 2023 na CAMP Systém!

Přečíst celé