Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Víkendový pobyt hubnutí s nutriční terapeutkou Šárkou Drábkovou

Jste odhodlaná změnit zajeté koleje a dopřát si speciální zážitek a čas jen sama pro sebe? Bojujete s nadváhou, máte pocit, že už jste vyzkoušela snad úplně všechno, ale v dlouhodobém horizontu nic nepomohlo? Dopřejte si odpočinkový víkend hubnutí s nutriční terapeutkou Šárkou Drábkovou.

Kdy naposledy jste si dopřála byť jeden celý den pro sebe, kdy jste nemusela vařit, uklízet, starat se o ostatní a jen jste si užívala klidu, pohody a staral se naopak někdo o vás? Možná jste neustále v jednom kole, máte tisíc povinností, nosíte v hlavě dlouhé seznamy toho, co je potřeba udělat a na co nezapomenout, a nemáte čas myslet na to, co potřebujete vy.

Proto jsme pro vás připravili ne jeden, ale rovnou dva celé dny, kdy se budete moct soustředit jen sama na sebe a nechat se opečovávat.

Celým víkendem vás bude provázet Šárka Drábková, nutriční terapeutka ze Systému asistovaného hubnutí, jež v něm působí už více než deset let. Původně se do Systému dostala jako klientka, velmi dobře mu tedy rozumí z obou stran. Za dobu působení v SAH připravila již více než dvacet víkendových kurzů v různých lokalitách, jakými byly například Herálec či Váňův statek.

Kurz je určen maximálně pro osm žen, abyste jste se cítily opravdu komfortně. Probíhat bude o víkendu 10. – 12. března 2023 v penzionu v krásném prostředí Horní Cerekve, kde si užijete klidu a pohody v jednolůžkových pokojích a neomezeném wellness s bazénem a vířivkou.

A jak lépe si vyzkoušet Systém, než rovnou naplno? Po celou dobu pobytu budete mít zajištěnou plnou penzi s jídly podle principů SAH, abyste viděly velikosti porcí, možné kombinace surovin a jejich zařazování do jídelníčku v průběhu dne.

V pátek začnete setkání společnou večeří, kde zjistíte, jak velká by měla být vaše porce jídla, následovat ji bude první přednáška o procesu trávení a práci mozku při zpracování potravy. Zbytek večera budete mít jen pro sebe a odpočinek.

V sobotu ráno pro vás bude nachystaná snídaně a hned po ní druhá přednáška zaměřená na sestavování jídelníčku a vhodný čas k zařazování jednotlivých potravin. Dopoledne a odpoledne se ponese v duchu individuálních konzultací s terapeutkou, při kterých vás převáží a nastaví Systém na míru podle vašeho životního stylu, a odpočinku ve wellness zóně. V průběhu samozřejmě bude dopolední svačina, oběd a odpolední svačina. Po večeři se můžete těšit na třetí přednášku o sportu, stresu a dalších faktorech, které mají vliv na vaši váhu. Večer bude volný k povídání, sdílení zkušeností a příjemnému posezení v ženském kruhu, budete-li chtít.

Neděle započne snídaní a čtvrtou přednáškou o konkrétních krocích, jak vše, co jste o víkendu zažily a naučily se, přenést do praxe a jak překonávat úskalí, která v běžném životě přijdou. Po svačině bude dostatek času na diskuzi a zodpovídání vašich dotazů, následovat bude společný oběd a po něm odjezd domů.

Nebojte se, rozloučením rozhodně víkend nekončí, po celý následující týden budete mít možnost být se Šárkou v kontaktu, upřesňovat si získané informace, řešit s ní nejasnosti a svůj jídelníček.

A s čím kromě detailně rozepsaných přednášek, abyste se k nim mohly kdykoliv vrátit, jídelníčku a nákupního seznamu do začátku budete odjíždět?

S dobrým pocitem, vyšším sebevědomím, motivací, porozuměním a zaručeně nižší hmotností.

Chcete tohle všechno zažít a být jednou z osmi odhodlaných žen?

V tuto chvíli je kurz plně obsazen, ale chystáme pro Vás další termín v nové lokalitě, více informací najdete již brzy na webových stránkách: https://vikendovekurzyhubnuti.cz/ nebo napište přímo na: drabkova@systemah.cz

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Šestnáctý díl – Prázdniny – 4.9.2023

Zanechalo prázdninové užívání nějaké následky, nebo jste létem propluli na vlnách Systému úplně bez problémů?🙆‍♀️☀️
Vše si povíme v zářijové Nalejvárně už příští pondělí😍

Přečíst celé
Informace

CAMP Systém 2023 Loučeň

Camp Systém 2023 je pohodové setkání všech lidí, kteří se chtějí dozvědět více o metodě Systém asistovaného hubnutí®. Tato metoda vrací vychýlený zdravotní stav do normálu jen obyčejným běžným jídlem a bez nutnosti sportovat.

Přečíst celé
Informace

Jediný a jedinečný

Jediný a jedinečný, právě takový je Systém asistovaného hubnutí®, to ostatně můžou potvrdit všichni, kdo si ho vyzkoušeli na vlastní kůži.
Ještě ho neznáte a ptáte se, proč je tak unikátní?

Přečíst celé
Informace

CAMP Systém

Chcete si užít pohodový víkend v přírodě se Systémem asistovaného hubnutí, odpočinout si a naučit se, jak hubnout jen obyčejným jídlem a bez sportu a svou hmotnost si dlouhodobě udržovat?
Vydejte se s námi už 22. 7. 2023 na CAMP Systém!

Přečíst celé