Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Na kafíčko s nutriční terapeutkou

Máte rádi kávu, jste z okolí Kopřivnice a chtěli byste se dozvědět, jak zdravě zhubnout i bez sportu? Pak byste určitě měli zamířit Na kafíčko s nutriční terapeutkou Šárkou Drábkovou. Jedná se o cyklus měsíčních přednášek zaměřených na hubnutí. Dozvíte se, jaký vliv má na celý proces stravování Váš mozek, jak probíhá trávení, jak správně nastavit jídelníček,abyste nehladověli ani se nepřejídali, jak by měla vypadat správná porce a v jakých časových intervalech byste měli jíst. Mimojiné zazní také tipy na jednotlivá jídla během celého dne a samozřejmě bude dostatek prostoru pro Vaše dotazy.

Formát přednášek si Šárka zamilovala především kvůli přímé interakci s posluchači, možnosti ihned reagovat, probírat praktické každodenní situace a rovněž díky možnosti rozšířit mezi lidi princip fungování Systému asistovaného hubnutí a myšlenku, že mohou žít jinak, lépe a při tom se neomezovat a dopřávat si vše, co mají rádi. Má za sebou malé komorní přednášky jen pro malé skupinky lidí, ale také velké komerční akce. Kromě přednášek každoročně pořádá také víkendové pobytové kurzy na hubnutí, kde působí jako lektorka a průvodkyně celým víkendem. Jde o velmi intenzivní kurz, kde se absolventi mají možnost prostřednictvím vlastních zážitků naučit, jak funguje stravování prostřednictvím metody Systému asistovaného hubnutí, pochopit fungování svého těla a zásady zdravého hubnutí. A samozřejmě především působí jako nutriční terapeutka SAH. Pro tuto pozici má s odpovídajícím vzděláním také osobní zkušenosti, protože sama celoživotně řešila svou váhu a bojovala s ní, dokud si Systém nevyzkoušela na vlastní kůži, a dá se říci, že jím doslova žije, po porodu teď ještě o poznání více. Sama sebe popisuje jako hodně sociálního člověka, který rád tráví čas s ostatními lidmi, povídá si s nimi a sdílí jejich cestu ke zdravějšímu životu. Na pozici nutriční terapeutky v SAH působí již deset let, působila postupně dva roky v Ostravě, dva v Praze a pět let v Kolíně a nyní otevírá novou pobočku v Kopřivnici. Na Systému ji nejvíce baví objevování stále nových a nových poznatků a také neuvěřitelná svoboda v jídle, kterou každý jednotlivý klient má a překvapení, když zjistí, že místo restrikcí ve stravování je čeká prakticky nekonečný výběr možností ze všech surovin. Obrovskou přidanou hodnotou SAH je neustálá podpora terapeuta, motivace klientů do nových dnů a i v případě neúspěchu pomoc nevzdávat se a pokračovat dál. Lidé jsou na sebe mnohdy zbytečně nároční a nechávají se ovlivňovat velkými vnějšími tlaky, i proto je tu terapeut v roli průvodce, který Vás nenechá tápat a provede Vás úskalími hubnutí ke spokojenějšímu a zdravějšímu životu.

Vzhledem ke svým letitým zkušenostem terapeutky a nedávno nabitým zkušenostem maminky se také rozhodla vytvořit nový hubnoucí program právě pro maminky, které svou váhu a celkové tělesné změny po porodu zcela přirozeně řeší. Program se bude soustředit na takové desatero zdravé mámy, aby s lehkostí shodily poporodní kila, byly fit, plné energie a pohody pro své děti. Šárka si velmi dobře uvědomuje, že téma zdravého hubnutí po porodu a pocity týkající se vlastního těla jsou hodně opomíjené, povětšinou maminky věnují veškerou svou pozornost a energii pouze svým dětem a tak trochu zapomínají i samy na sebe a na základní fakt, že pro spokojené miminko je nejlepší spokojená maminka.

Ať už si tedy přejete zhubnout, chcete se jen nechat inspirovat či získat nové zajímavé informace, přijďte se Šárkou na kafíčko a udělejte první krok na cestě ke svému zdravějšímu já.

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Šestnáctý díl – Prázdniny – 4.9.2023

Zanechalo prázdninové užívání nějaké následky, nebo jste létem propluli na vlnách Systému úplně bez problémů?🙆‍♀️☀️
Vše si povíme v zářijové Nalejvárně už příští pondělí😍

Přečíst celé
Informace

CAMP Systém 2023 Loučeň

Camp Systém 2023 je pohodové setkání všech lidí, kteří se chtějí dozvědět více o metodě Systém asistovaného hubnutí®. Tato metoda vrací vychýlený zdravotní stav do normálu jen obyčejným běžným jídlem a bez nutnosti sportovat.

Přečíst celé
Informace

Jediný a jedinečný

Jediný a jedinečný, právě takový je Systém asistovaného hubnutí®, to ostatně můžou potvrdit všichni, kdo si ho vyzkoušeli na vlastní kůži.
Ještě ho neznáte a ptáte se, proč je tak unikátní?

Přečíst celé
Informace

CAMP Systém

Chcete si užít pohodový víkend v přírodě se Systémem asistovaného hubnutí, odpočinout si a naučit se, jak hubnout jen obyčejným jídlem a bez sportu a svou hmotnost si dlouhodobě udržovat?
Vydejte se s námi už 22. 7. 2023 na CAMP Systém!

Přečíst celé