Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Na kafíčko s nutriční terapeutkou

Máte rádi kávu, jste z okolí Kopřivnice a chtěli byste se dozvědět, jak zdravě zhubnout i bez sportu? Pak byste určitě měli zamířit Na kafíčko s nutriční terapeutkou Šárkou Drábkovou. Jedná se o cyklus měsíčních přednášek zaměřených na hubnutí. Dozvíte se, jaký vliv má na celý proces stravování Váš mozek, jak probíhá trávení, jak správně nastavit jídelníček,abyste nehladověli ani se nepřejídali, jak by měla vypadat správná porce a v jakých časových intervalech byste měli jíst. Mimojiné zazní také tipy na jednotlivá jídla během celého dne a samozřejmě bude dostatek prostoru pro Vaše dotazy.

Formát přednášek si Šárka zamilovala především kvůli přímé interakci s posluchači, možnosti ihned reagovat, probírat praktické každodenní situace a rovněž díky možnosti rozšířit mezi lidi princip fungování Systému asistovaného hubnutí a myšlenku, že mohou žít jinak, lépe a při tom se neomezovat a dopřávat si vše, co mají rádi. Má za sebou malé komorní přednášky jen pro malé skupinky lidí, ale také velké komerční akce. Kromě přednášek každoročně pořádá také víkendové pobytové kurzy na hubnutí, kde působí jako lektorka a průvodkyně celým víkendem. Jde o velmi intenzivní kurz, kde se absolventi mají možnost prostřednictvím vlastních zážitků naučit, jak funguje stravování prostřednictvím metody Systému asistovaného hubnutí, pochopit fungování svého těla a zásady zdravého hubnutí. A samozřejmě především působí jako nutriční terapeutka SAH. Pro tuto pozici má s odpovídajícím vzděláním také osobní zkušenosti, protože sama celoživotně řešila svou váhu a bojovala s ní, dokud si Systém nevyzkoušela na vlastní kůži, a dá se říci, že jím doslova žije, po porodu teď ještě o poznání více. Sama sebe popisuje jako hodně sociálního člověka, který rád tráví čas s ostatními lidmi, povídá si s nimi a sdílí jejich cestu ke zdravějšímu životu. Na pozici nutriční terapeutky v SAH působí již deset let, působila postupně dva roky v Ostravě, dva v Praze a pět let v Kolíně a nyní otevírá novou pobočku v Kopřivnici. Na Systému ji nejvíce baví objevování stále nových a nových poznatků a také neuvěřitelná svoboda v jídle, kterou každý jednotlivý klient má a překvapení, když zjistí, že místo restrikcí ve stravování je čeká prakticky nekonečný výběr možností ze všech surovin. Obrovskou přidanou hodnotou SAH je neustálá podpora terapeuta, motivace klientů do nových dnů a i v případě neúspěchu pomoc nevzdávat se a pokračovat dál. Lidé jsou na sebe mnohdy zbytečně nároční a nechávají se ovlivňovat velkými vnějšími tlaky, i proto je tu terapeut v roli průvodce, který Vás nenechá tápat a provede Vás úskalími hubnutí ke spokojenějšímu a zdravějšímu životu.

Vzhledem ke svým letitým zkušenostem terapeutky a nedávno nabitým zkušenostem maminky se také rozhodla vytvořit nový hubnoucí program právě pro maminky, které svou váhu a celkové tělesné změny po porodu zcela přirozeně řeší. Program se bude soustředit na takové desatero zdravé mámy, aby s lehkostí shodily poporodní kila, byly fit, plné energie a pohody pro své děti. Šárka si velmi dobře uvědomuje, že téma zdravého hubnutí po porodu a pocity týkající se vlastního těla jsou hodně opomíjené, povětšinou maminky věnují veškerou svou pozornost a energii pouze svým dětem a tak trochu zapomínají i samy na sebe a na základní fakt, že pro spokojené miminko je nejlepší spokojená maminka.

Ať už si tedy přejete zhubnout, chcete se jen nechat inspirovat či získat nové zajímavé informace, přijďte se Šárkou na kafíčko a udělejte první krok na cestě ke svému zdravějšímu já.

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Dvacátý druhý díl – Teritorium – záznam 4. 3. 2024

Víte, že vnitřní nastavení teritoria a naše prožívání má vliv na zadržování vody v těle a úbytek váhy?😮
Jak fungují naše osobní zóny si můžete už teď poslechnout v novém podcastu🧏‍♀️🎧
Podrobněji celou problematiku probereme v březnové Nalejvárně😎💻

Přečíst celé
Nalejvárna

Dvacátý díl – Posváteční kila – záznam 8. 1. 2024

Zaznamenali jste po vánocích a silvestrovských oslavách nárůst nechtěných kilogramů?🤦‍♀️
V lednové Nalejvárně 8. ledna si povíme, jak se jich zase hezky zbavit a proč to jde rychleji🤩
Přihlaste se uvedeném odkazu a naučte se užívat si a umět pak váhu zase zkorigovat💁‍♀️💻👌

Přečíst celé