Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Změna ceníku

Milí klienti, od 1. listopadu dojde u všech našich služeb ke změnám cen. Všechny plánované ceny můžete v ceníku vedle těch stávajících, které platí až do konce října, najít už nyní.

Úvodní více než 90 minutová individuální konzultace s přeměřením, edukací o procesu trávení, sestavením jídelníčku a vysvětlením, co se děje v těle v různých situacích, které redukci hmotnosti ovlivňují, bude nově od 1. listopadu 2022 stát 2200 Kč/os.

Zařazení do Systému s výše zmíněným a každodenní individuální asistencí nutriční terapeutky po dobu jednoho měsíce s hlášením hmotnosti, kontrolou a zhodnocením jídelníčku, konzultací nejasností a nenadálých situací nově 3850 Kč/os.

Tandemové hubnutí pro dvě osoby s edukací, zvýhodněnou cenou a recepty ke snížení nadváhy zdarma bude stát 6450 Kč.

Perfekt balíček s intenzivní individuální tříměsíční asistencí nutriční terapeutky, kdy po dobu dvou měsíců probíhá každodenní hlášení, kontroly jídelníčku se zhodnocením a konzultace a třetí měsíc dochází ke změně na týdenní hlášení bude nově za 7380 Kč/os.

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Šestnáctý díl – Prázdniny – 4.9.2023

Zanechalo prázdninové užívání nějaké následky, nebo jste létem propluli na vlnách Systému úplně bez problémů?🙆‍♀️☀️
Vše si povíme v zářijové Nalejvárně už příští pondělí😍

Přečíst celé
Informace

CAMP Systém 2023 Loučeň

Camp Systém 2023 je pohodové setkání všech lidí, kteří se chtějí dozvědět více o metodě Systém asistovaného hubnutí®. Tato metoda vrací vychýlený zdravotní stav do normálu jen obyčejným běžným jídlem a bez nutnosti sportovat.

Přečíst celé
Informace

Jediný a jedinečný

Jediný a jedinečný, právě takový je Systém asistovaného hubnutí®, to ostatně můžou potvrdit všichni, kdo si ho vyzkoušeli na vlastní kůži.
Ještě ho neznáte a ptáte se, proč je tak unikátní?

Přečíst celé
Informace

CAMP Systém

Chcete si užít pohodový víkend v přírodě se Systémem asistovaného hubnutí, odpočinout si a naučit se, jak hubnout jen obyčejným jídlem a bez sportu a svou hmotnost si dlouhodobě udržovat?
Vydejte se s námi už 22. 7. 2023 na CAMP Systém!

Přečíst celé