Jsme ledoborce razící novou cestu. Chytří následují a dorazí do cíle.

Změna ceníku

Milí klienti, od 1. listopadu dojde u všech našich služeb ke změnám cen. Všechny plánované ceny můžete v ceníku vedle těch stávajících, které platí až do konce října, najít už nyní.

Úvodní více než 90 minutová individuální konzultace s přeměřením, edukací o procesu trávení, sestavením jídelníčku a vysvětlením, co se děje v těle v různých situacích, které redukci hmotnosti ovlivňují, bude nově od 1. listopadu 2022 stát 2200 Kč/os.

Zařazení do Systému s výše zmíněným a každodenní individuální asistencí nutriční terapeutky po dobu jednoho měsíce s hlášením hmotnosti, kontrolou a zhodnocením jídelníčku, konzultací nejasností a nenadálých situací nově 3850 Kč/os.

Tandemové hubnutí pro dvě osoby s edukací, zvýhodněnou cenou a recepty ke snížení nadváhy zdarma bude stát 6450 Kč.

Perfekt balíček s intenzivní individuální tříměsíční asistencí nutriční terapeutky, kdy po dobu dvou měsíců probíhá každodenní hlášení, kontroly jídelníčku se zhodnocením a konzultace a třetí měsíc dochází ke změně na týdenní hlášení bude nově za 7380 Kč/os.

Sdílejte tento příspěvek

Edukace

Webinář pro učitele Výchovy ke zdraví

Dne 29.3.2023 od 8:30 pořádáme online webinář zdarma pro učitele Výchovy ke zdraví o tom, které staré informace vedou nejen děti do nadváhy. Přihlášení zde: https://admin.webmeeting.cz/enrol/enrol/13154?code=576a70f3

Přečíst celé
Dámy ze SAH na klinice
Informace

Webinář Systému asistovaného hubnutí®

Žádný nutriční terapeut ani lékař by už nikdy neměl říkat „Nežer a cvič“.

Poznejte 6 oblastí, kde vlivem poznatků z biochemie, došlo ke změně vnímání toho, jak s tělem máme pracovat.

Přečíst celé
Informace

Ordinace roku

Již po osmé máte možnost nominovat a hodnotit moderní zdravotnická zařízení a osobnosti v největší české zdravotnické soutěži Ordinace roku. V loňském roce byla nominována i jedna z ordinací Systému asistovaného hubnutí a nutriční terapeutka Kateřina Marksová.

Přečíst celé