Změna ceníku

Milí klienti, od 1. listopadu dojde u všech našich služeb ke změnám cen. Všechny plánované ceny můžete v ceníku vedle těch stávajících, které platí až do konce října, najít už nyní.

Úvodní více než 90 minutová individuální konzultace s přeměřením, edukací o procesu trávení, sestavením jídelníčku a vysvětlením, co se děje v těle v různých situacích, které redukci hmotnosti ovlivňují, bude nově od 1. listopadu 2022 stát 2200 Kč/os.

Zařazení do Systému s výše zmíněným a každodenní individuální asistencí nutriční terapeutky po dobu jednoho měsíce s hlášením hmotnosti, kontrolou a zhodnocením jídelníčku, konzultací nejasností a nenadálých situací nově 3850 Kč/os.

Tandemové hubnutí pro dvě osoby s edukací, zvýhodněnou cenou a recepty ke snížení nadváhy zdarma bude stát 6450 Kč.

Perfekt balíček s intenzivní individuální tříměsíční asistencí nutriční terapeutky, kdy po dobu dvou měsíců probíhá každodenní hlášení, kontroly jídelníčku se zhodnocením a konzultace a třetí měsíc dochází ke změně na týdenní hlášení bude nově za 7380 Kč/os.

Sdílejte tento příspěvek

Nalejvárna

Desátý díl – Vánoce

Vánoce jsou báječné a není třeba se jich obávat🥰
Jak má vypadat Štědrý den a následující svátky, jak vše zvládnout v klidu a pohodě, vánoce si užít a nepřibrat, zjistíte už v pondělí 5. prosince v předvánoční Nalejvárně nutriční terapeutky Lenky Náměstkové🎄👩‍⚕️

Přečíst celé
Informace

Říjnová online edukace

Listopad je za rohem a s ním i změny cen. Využijte ještě do konce října možnost speciální akce online edukace, která je za nižší cenu a navíc vám její záznam zůstane napořád, takže se k němu můžete libovolně opakovaně vracet a připomenout si získané informace, kdykoliv budete potřebovat. Absolvováním edukace získáte i zařazení do Systému.

Přečíst celé